Moduł fotowoltaiczny SHARP NU-BA Mono 385 W - Bez Transportu
Dostępność:
trwale niedostępny
Cena:
CHF139.77
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena:
0
0
Producent:
Inny
Opis
Panel fotowoltaiczny SHARP NU-BA 385 W Mono
- Wysoka wytrzymałość do 5400 Pa na obciążenia śniegiem, 2400 Pa na obciążenie wiatrem
- Gwarancja dodatniej tolerancji mocy 0~+5W
- Certyfikaty TÜV, IEC/EN61215, IEC/EN61730
- Klasa ochronności II/CE, klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego C
- Monokrystaliczne krzemowe moduły fotowoltaiczne
- Technologia PERC
10-letnia gwarancja na produkt
25-letnia gwarancja wydajności liniowej
| Parametry elektryczne (w warunkach STC*) | |
| SHARP NU-BA 385 W Mono | |
| Moc maksymalna (Pmax) | 385 W |
| Natężenie w punkcie maks. mocy (Imp) | 9.60 A |
| Napięcie w punkcie maks. mocy (Vmp) | 40.15 V |
| Prąd obwodu zamkniętego (Isc) | 10.20 A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) | 48.15 V |
| Sprawność modułu | 19.3 % |
| Parametry elektryczne (w warunkach NOCT**) | |
| SHARP NU-BA 385 W Mono | |
| Moc maksymalna (Pmax) | 288.1 W |
| Natężenie w punkcie maks. mocy (Imp) | 7.83 A |
| Napięcie w punkcie maks. mocy (Vmp) | 36.80 V |
| Prąd obwodu zamkniętego (Isc) | 8.36 A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) | 44.30 V |
| Parametry mechaniczne | |
| SHARP NU-BA 385 W Mono | |
| Ogniwa | Half-cut cell mono, 157 mm × 78.5 mm, 2 stringi 72 ogniwa połączone szeregowo |
| Szyba przednia | Antyrefleksyjna z hartowanego szkła o wysokiej transmisji i niskiej zawartości żelaza, 3,2 mm |
| Ramka | ze stopu anodyzowanego aluminium, srebrna |
| Skrzynka przył. | IP68, 3 diody bypass |
| Przewód | 4,0 mm², długość 1 200 mm |
| Złącze | Twinsel PV-SY02, IP68 |
| Wymiary | 2010x992x40mm |
| Waga | 23 kg |
| Współczynnik temperatury | |
| Pmax | -0.390%/°C |
| Voc | -0.290%/°C |
| Isc | +0.050%/°C |
| Wartości graniczne | |
| Temperatura pracy | -40~85°C |
| Ochrona przed przepięciami | 20 A |
| Maksymalne napięcie systemu | 1000V DC |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.