KOCIOŁ DE DIETRICH KOND 2F INIDENS 20/24 MI / Kocioł gazowy kondensacyjny 2F

Produkt KOCIOŁ DE DIETRICH KOND 2F INIDENS 20/24 MI / Kocioł gazowy kondensacyjny 2F DE DIETRICH 84628
  • nowość
Dostępność: 12 szt.
Kod produktu: DIE 7797983
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: CHF922.50

Cena regularna:

922.50
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

ZALETY

ZGODNY z dyrektywą ErP

  • Nowoczesny naścienny 2-funkcyjny gazowy kocioł kondensacyjny przystosowany do spalania gazu z 20% domieszką wodoru
  • Kocioł o nowatorskim projekcie i bardzo zwartej konstrukcji: 395 x 700 x 285 mm oraz lekki: 29 kg
  • Wyposażony i nastawiony do pracy z gazami ziemnymi, z możliwością dostosowania do propanu bez dodatkowego zestawu
  • W dostawie króciec odprowadzania spalin 60/100 mm
  • Możliwość podłączenia do przewodu powietrzno-spalinowego (homologacje C10, C13 i C33)
  • Możliwość podłączenia do komina (homologacja B23p i C93), systemu rozdzielczego (homologacja C53) lub zbiorczego systemu odprowadzania spalin (homologacja C43)

 

SPECYFIKACJA

  • Klasa efektywności energetycznej:
    • „A” dla c.o.
  • Sprawność przy 30% obciążenia do 109,9% (przy pełnym do 105,8%)
  • Niska emisja zanieczyszczeń: NOx<30/32 mg/kWh
  • Kompaktowy wymiennik toroidalny z pojedynczą wężownicą, wykonany ze stali nierdzewnej z 5-letnią gwarancją
  • Moduł powietrze/gaz, zawierający palnik gazowy modulujący od 4,8 kW mocy, z klapą zwrotną do pracy z systemami odprowadzania spalin pod ciśnieniem, wentylator z układem tłumiącym zasysanie powietrza
  • Moduł hydrauliczny wykonany z mosiądzu zawierający pompę modulowaną klasy A, o wsp. efektywności energ. EEI<0,23, duży wymiennik płytowy ze stali nierdzewnej do produkcji c.w.u., zawór przełączający c.o./c.w.u., zawór bezp. c.o. 3 bar, ogranicznik przepływu, detektor przepływu, zawór do napełniania i opróżniania
  • Naczynie wzbiorcze o poj. 7 litrów zam w ramie nośnej
  • Konsola sterownicza z podświetlanym wyświetlaczem LCD i przyciskami funkcyjnymi do prostego wyboru funkcji z dostępem do menu serwisowego (czujnik temp. zew. QAC34 dostępny jako wyposażenie dodatkowe)
  • Opcjonalnie dostępne modulujące i niemodulujace termostaty pokojowe z możliwością program. tyg.
  • Jednostka dostawy: 1 pakiet

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium