Zplynovací kotel ATMOS DC 25GS s ventilátorem NA DOTACE SVT936
Běžná cena:
122 151,52 Kč
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
<h2>Kotel na dřevo ATMOS DC 25 GS Videoprezentace</h2>
<div class="embed-responsive embed-responsive-16by9" >
<iframe class="embed-responsive-item" src="https://www.youtube.com/embed/m2TdOyIaTDs"></iframe>
</div>
Technické údaje
| Třída kotle (303-5:2012) | 5 |
| Výkon | 20-25 kW |
| Průřez kouřovodu | 150 mm |
| Hmotnost | 431 kg |
| Účinnost | 81-90 % |
| Ecodesign | + |
| Šířka | 670 mm |
| Přípojky vratné a topné vody | 6/4 G |
| Minimální objem vyrovnávacích nádrží doporučený výrobcem | 500 L |
| Min. teplota vratné vody | 65 °C |
| Tah komínu | 23 Pa |
| Max. délka polen | 530 mm |
| Hloubka s kouřovodu | 970 mm |
| Délka od osy kouřovodu k podlaze | 946 mm |
| Výška | 1260 mm |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.