VýměníkTermica W2W 300 L economy z nerezové oceli se 2 cívkami + Teploměr ZDARMA
Dostupnost:
2 pc
Kód produktu/SKU:
60269
Cena:
5 299,00 zł
Běžná cena:
7 503,00 zł
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
5 299,00 zł
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Technické údaje
| Vodní kapacita | 300 l |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Energetická třída | C |
| Povrch cívky (spodní) | 1.1 m² |
| Síla cívky (spodní) | 28.8 kW |
| Povrch cívky (horni) | 0.8 m² |
| Síla cívky (horni) | 20.0 kW |
| Hmotnost | 74 kg |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1775 mm |
| Průměr | 625 mm |
| Hmotnost (prázdný) | 74 kg |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.