Výměník Termica W2W 500 L z nerezové oceli se 2 cívkami (2,1 + 1,1 m2) + Teploměr ZDARMA, Kryt: kovový plášť
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
40424
Cena:
18 196,43 DKK
Běžná cena:
23 501,79 DKK
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
18 196,43 DKK
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Záruka: 8 let
v případě podnikatelské činnosti je záruka na nádrž 5 let (bez ohledu na objem)
Výhody:
- Udržuje konstantní zásobu vody požadované teploty, a malá spotřeba vody nevyžaduje zapnutí kotle nebo topné spirály
- Estetický vzhled (kvalitní prášková barva bez použití rozpouštědel)
- Úplná hygiena vody díky použití nerezové oceli
- Přizpůsobeno pro práci pod tlakem vodovodní sítě nebo hydroforu (výměníky nejsou citlivé na pokles tlaku vody)
- Může pracovat s libovolným kotlem ÚT, nástěnným, stojícím, spalujícím plyn, topný olej nebo tuhé palivo
- Hladká struktura povrchu zabraňuje vzniku usazenin a růstu bakterií
- Izolace všech ploch nádrže minimalizuje ztráty tepla do okolí
| Typ | 200 Economy | 250 Economy | 300 Economy | 400 Economy | 520 Economy> | 700 Economy | 800 Economy | 1000 Economy |
| Objem [l] | 200 | 250 | 300 | 400 | 520 | 700 | 800 | 1000 |
| Průměr | 625 | 625 | 625 | 750 | 750 | 890 | 890 | 1050 |
| Výška s horním příslušenstvím [mm] | 1290 | 1495 | 1775 | 1510 | 1850 | 2050 | 2200 | 2000 |
| Topná plocha výměníků [m2] | 0,6/0,7 | 0,7/1,0 | 0,8/1,1 | 0,7/1,2 | 0,8/1,3 | 1,1/2,4 | 1,6/3,0 | 1,5/2,9 |
| Výkon výměníku 10/70/45 [kW] | 14,7/17,8 | 17,8/26,6 | 20,0/28,8 | 16,8/30,3 | 21,3/33,5 | 36,7/61,0 | 36,0/77,0 | 36,0/72,0 |
| Doba ohřevu na tep. 45°C [minut] | 42/35 | 43/29 | 46/32 | 90/55 | 71/45 | 60/45 | 70/37 | 80/40 |
| Třída energetické účinnosti | C | C | C | C | - | - | - | - |
- Přípojka teplé vody - G¾”
- Přípojka studené vody - G¾”
- Přípojka cirkulace – G¾”
- Potrubí ponořená Ø16 mm
- Přípojky dolního výměníku – G¾”
- Přípojky horního výměníku – G¾”
- Přípojka bezpečnostního ventilu – G ¾”
- Přípojka elektrického topného tělesa - G6/4”
- Teploměr
- Nastavitelné nožičky

Technické údaje
| Vodní kapacita | 500 l |
| Energetická třída | C |
| Povrch cívky (spodní) | 2,1 m² |
| Síla cívky (spodní) | 53,8 kW |
| Povrch cívky (horni) | 1,1 m² |
| Síla cívky (horni) | 27,0 kW |
| Hmotnost | 164 kg |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1840 mm |
| Průměr | 730 mm |
| Hmotnost (prázdný) | 164 kg |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.