Výměník Termica W2W 300 L z nerezové oceli se 2 cívkami + Teploměr ZDARMA
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Cena:
$1,912.86
Běžná cena:
$2,439.14
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
$1,912.86
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Popis
Záruka: 8 let
v případě podnikatelské činnosti je záruka na nádrž 5 let (nezávisle na objemu)
Výhody:
- Udržuje stálou zásobu vody na požadované teploty a malé odběry vody nevyžadují zapnutí kotle nebo topného prvku
- Estetický vzhled (nátěr vysokokvalitní práškovou barvou bez použití rozpouštědel)
- Úplná hygiena vody díky použití nerezové oceli
- Přizpůsobeno práci pod tlakem vodovodní sítě nebo hydroforu (výměníky nejsou citlivé na pokles tlaku vody)
- Může pracovat s jakýmkoli kotlem na topnou vodu, nástěnným, stojícím, spalujícím plyn, topný olej nebo pevné palivo
- Hladká struktura povrchu zabraňuje usazování sedimentu a rozvoji bakterií
- Izolace všech povrchů nádrže minimalizuje tepelné ztráty do okolí
| Typ | 200 Economy | 250 Economy | 300 Economy | 400 Economy | 520 Economy> | 700 Economy | 800 Economy | 1000 Economy |
| Objem [l] | 200 | 250 | 300 | 400 | 520 | 700 | 800 | 1000 |
| Průměr | 625 | 625 | 625 | 750 | 750 | 890 | 890 | 1050 |
| Výška s horním nástavcem [mm] | 1290 | 1495 | 1775 | 1510 | 1850 | 2050 | 2200 | 2000 |
| Plocha výměníku hadiček [m2] | 0,6/0,7 | 0,7/1,0 | 0,8/1,1 | 0,7/1,2 | 0,8/1,3 | 1,1/2,4 | 1,6/3,0 | 1,5/2,9 |
| Výkon hadiček 10/70/45 [kW] | 14,7/17,8 | 17,8/26,6 | 20,0/28,8 | 16,8/30,3 | 21,3/33,5 | 36,7/61,0 | 36,0/77,0 | 36,0/72,0 |
| Doba ohřevu na teplotu 45°C [minut] | 42/35 | 43/29 | 46/32 | 90/55 | 71/45 | 60/45 | 70/37 | 80/40 |
| Třída energetické účinnosti | C | C | C | C | - | - | - | - |
- Nástavec teplé vody - G¾″
- Nástavec studené vody - G¾″
- Nástavec cirkulace – G¾″
- Ponořené trubky Ø16 mm
- Nástavce spodního výměníku – G¾″
- Nástavce horního výměníku – G¾″
- Nástavec pojistného ventilu – G ¾″
- Nástavec elektrického topného prvku - G5/4″
- Teploměr
- Nastavitelné nožičky

Technické údaje
| Vodní kapacita | 300 l |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Energetická třída | B |
| Povrch cívky (spodní) | 1.4 m² |
| Síla cívky (spodní) | 35.5 kW |
| Povrch cívky (horni) | 0.9 m² |
| Síla cívky (horni) | 22.2 kW |
| Hmotnost | 85 kg |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1890 mm |
| Průměr | 700 mm |
| Hmotnost (prázdný) | 85 kg |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.