Vertikální dvouplášťový výměník ERMET pryskyřicový 300 L
Běžná cena:
$1,366.00
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Nevyžaduje anodu z hořčíku !!
Ochrana před korozí: pryskyřičovaná
Dvoustěnný ohřívač vody je akumulační zařízení určené k ohřevu vody a její skladování v ohřáté podobě. Je přizpůsoben práci výhradně ve svislé poloze a může být připojen k vodárenské síti se statickým tlakem nepřekračujícím 0,6 MPa.
Ohřívač je ekonomický v používání díky možnosti akumulace teplé vody. Voda v nádrži ohřívače je prostřednictvím výměníku tepla připojena k ústřednímu topení.
Technické údaje
| Vodní kapacita | 300 l |
| Hmotnost | 110 kg |
| Povrchu tepelného výměníku | 2.23 m² |
| Moc výměníka 80°/10°/45° | 51 kW |
| Výkon výměníka 80°/10°/45° | 1295 l/h |
| Poptávka po topné vody z kotle | 2.7 m³/h |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1790 mm |
| Průměr | 630 mm |
| Max. teplota vody | 80 °C |
| Záruka | 60 mies. |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.