Vertikální dvouplášťový výměník ERMET pryskyřicový 250 L
Běžná cena:
920,64 £
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Nevyžaduje hořcíkovou anodu !!
Ochrana proti korozi: pryskyřičovaná
Dvouplášťový ohřívač vody je akumulační zařízení určené k ohřívání vody a jejímu uchovávání v ohřátém stavu. Je konstruován pro práci výhradně v poloze svislé a může být připojen k vodovodní síti se statickým tlakem nepřekračujícím 0,6 MPa.
Ohřívač je ekonomický na používání díky možnosti akumulace horké vody. Voda v nádrži ohřívače je prostřednictvím výměníku tepla připojena k centrálnímu topení.
Technické údaje
| Vodní kapacita | 250 l |
| Hmotnost | 100 kg |
| Povrchu tepelného výměníku | 1.9 m² |
| Moc výměníka 80°/10°/45° | 44 kW |
| Výkon výměníka 80°/10°/45° | 1165 l/h |
| Poptávka po topné vody z kotle | 2.4 m³/h |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 630 mm |
| Max. teplota vody | 90 °C |
| Záruka | 60 mies. |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.