Vertikální dvouplášťový výměník ERMET pryskyřicový 200 L
Běžná cena:
3 642,00 zł
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Nevyžaduje hořčíkovou anodu !!
Ochrana před korozí: pryskyřičovaná
Dvoustěnný ohřívač vody je akumulační zařízení určené k ohřevu vody a jejímu uchovávání v zahřátém stavu. Je přizpůsoben k provozu výhradně ve vertikální poloze a lze jej připojit k vodovodní síti se statickým tlakem nepřekračujícím 0,6 MPa.
Ohřívač je ekonomický v použití díky možnosti akumulace teplé vody. Voda v nádrži ohřívače je prostřednictvím tepelného výměníku připojena k ústřednímu topení.
Technické údaje
| Vodní kapacita | 200 l |
| Hmotnost | 80 kg |
| Povrchu tepelného výměníku | 1.66 m² |
| Moc výměníka 80°/10°/45° | 37 kW |
| Výkon výměníka 80°/10°/45° | 1015 l/h |
| Poptávka po topné vody z kotle | 2.1 m³/h |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1290 mm |
| Průměr | 630 mm |
| Max. teplota vody | 90 °C |
| Záruka | 60 mies. |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.