Vertikální dvouplášťový výměník ERMET pryskyřicový 140 L
Běžná cena:
527,45 £
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Nevyžaduje hořčíkovou anodu !!
Ochrana před korozí: pryskyřičovaná
Dvoustěnný ohřívač vody je akumulační zařízení určené k ohřevu vody a jejímu uchovávání v horké stavu. Je přizpůsoben k provozu pouze ve svislé poloze a může být připojen k vodovodní síti se statickým tlakem nepřekračujícím 0,6 MPa.
Ohřívač je ekonomický na používání díky možnosti akumulace teplé vody. Voda v nádrži ohřívače je prostřednictvím výměníku tepla připojena k ústřednímu topení.
Technické údaje
| Vodní kapacita | 140 l |
| Hmotnost | 65 kg |
| Povrchu tepelného výměníku | 1.32 m² |
| Moc výměníka 80°/10°/45° | 31 kW |
| Výkon výměníka 80°/10°/45° | 660 l/h |
| Poptávka po topné vody z kotle | 1.6 m³/h |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1250 mm |
| Průměr | 490 mm |
| Max. teplota vody | 90 °C |
| Záruka | 60 mies. |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.