Třífázový střídač WiFi Fronius SYMO 7.0-3-M
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Montážní systém SnapINverter
Komunikace Ethernet a WiFi
Dynamic Peak Manager
Smart Grid Ready
SuperFlex Design
Omezení výstupu energie
Třífázový měnič Fronius SYMO 7.0-3-M WiFi
Beztransformátorový třífázový síťový měnič Fronius Symo o výkonu 7 kW. Díky řešení SuperFlex Design se Fronius Symo osvědčuje v instalacích na střechách nepravidelných tvarů nebo orientovaných r&ůznými směry.
Přístup na internet prostřednictvím konektoru Ethernet nebo Wifi a snadnost integrace s komponentami jiných výrobců činí z Fronius Symo jeden z nejkompatibilnějších měničů na trhu. Navíc rozhraní pro chytrý elektroměr umožňuje dynamickou správu dodávky energie do sítě a zajišťuje vizualizaci spotřeby vyrobené energie pro vlastní potřebu.
Technické údaje
| Vstupní údaje | |
| Fronius SYMO 7.0-3-M WiFi | |
| Počet sledovačů MPPT | 2 |
| Maks. vstupní proud | 16 A |
| Maks. zkratový proud | 24 A |
| Rozsah vstupního napětí | 150 - 1000 V |
| Napětí pro zahájení provozu | 200 V |
| Užitečný rozsah napětí MPPT | 150 - 800 V |
| Počet řetězců na sledovač MPPT | 2 + 2 |
| Maximální výkon generátoru FV | 14 kWp |
| Výstupní údaje | |
| Fronius SYMO 7.0-3-M WiFi | |
| Jmenovitý výkon AC | 7000 W |
| Maks. výstupní výkon | 7000 VA |
| Maks. výstupní proud | 10.1 A |
| Síťové připojení | 3~~NPE 400V / 230V nebo 3~~NPE 380 V / 220 V (+20 % / -30 %) |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz (45 - 65 Hz) |
| Součinitel harmonických zkreslení THD | < 3 % |
| Součinitel výkonu | 0.85 - 1 ind / kap. |
| Obecné údaje | |
| Fronius SYMO 7.0-3-M WiFi | |
| Rozměry (výška x šířka x hloubka) | 645 x 431 x 204 mm |
| Hmotnost | 21,9 kg |
| Stupeň ochrany | IP 65 |
| Třída ochrany | 1 |
| Kategorie přepěťové ochrany (DC / AC) | 2 / 3 |
| Spotřeba energie v noci | < 1 W |
| Topologie měniče | Beztransformátorová |
| Chlazení | Řízené nuceného ventilace |
| Montáž | Vnitřní a vnější montáž |
| Rozsah okolní teploty | -25 -+60 |
| Přípustná vlhkost vzduchu | 0 - 100 % |
| Maks. výšku nad mořem | 2000 m / 3400 m (neomezené / omezené rozsah napětí) |
| Připojovací svorky DC | 4x DC+ a 4X DC - závitové svorky 2,5-16mm2 |
| Připojovací svorky AC | 5-kolíkové závitové svorky 2,5-16mm2 |

| Technické údaje | |
| Fronius SYMO 7.0-3-M WiFi | |
| Maks. účinnost | 98 % |
| Evropská vážená účinnost | 97.5 % |
| Účinnost přizpůsobení | >99.9 % |
| Měření izolace DC | Ano |
| Chování při přetížení | Posunutí pracovního bodu, omezení výstupního výkonu |
| Odpojovač DC | Ano |
| Ochrana před opačnou polaritou | Ano |
| Rozhraní / komunikace | |
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 vstupů a 4 digitální vstupy/výstupy | Připojení k přijímači vzdáleného ovládání |
| USB (soubor typu A | Pro USB jednotky: sběr údajů, aktualizace firmware měniče |
| 2x RS422 (konektor RJ45) | Fronius Solar Net |
| Relátorový výstup | Správa energie (bez potenciálního relátorového výstupu) |
| Záznímač dat a webserver | Integrováný |
| Signálový vstup | Připojení čítače S0 / Monitorování stavu ochranných prvků proti přepětí |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec nebo připojení inteligentního elektroměru |
Náhled fotovoltaické instalace PROSAT přes internet
Měnič FRONIUS Symo se nachází na adrese: Racibórz na ul. Rudzkiej 107. Zváme vás ke kontaktu a prohlídce. Klikněte na obraz, abyste viděli statistiky, grafy a aktuální parametry výroby elektrické energie v naší komerční fotovoltaické instalaci.
Technické údaje
Vykon
7000 W
Šířka
431 mm
Délka
204 mm
Výška
645 mm
Hmotnost
21.9 kg

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.