Třífázový střídač WiFi Fronius SYMO 4.5-3-S
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Systém montáže SnapINverter
Komunikace Ethernet a WiFi
Dynamic Peak Manager
Smart Grid Ready
SuperFlex Design
Omezení výstupního výkonu
Třífázový měnič Fronius SYMO 4.5-3-S WiFi
Beztransformátorový třífázový síťový měnič Fronius Symo o výkonu 4,5 kW. Díky řešení SuperFlex Design se Fronius Symo hodí pro instalace na střechách nepravidelného tvaru nebo orientovaných různými směry.
Přístup na internet prostřednictvím připojení Ethernet nebo WiFi a snadnost integrace s komponenty jiných výrobců činí Fronius Symo jedním z nejkompatibilnějších měničů na trhu. Navíc rozhraní pro inteligentní energetický měřák umožňuje dynamickou správu dodávky energie do sítě a zajišťuje vizualizaci spotřeby vyrobené energie pro vlastní potřebu.
Technické údaje
| Vstupní údaje | |
| Fronius SYMO 4.5-3-S WiFi | |
| Počet MPP sledovačů | 1 |
| Maximální vstupní proud | 16 A |
| Maximální zkratový proud | 24 A |
| Rozsah vstupního napětí | 150 - 1000 V |
| Napětí spuštění provozu | 200 V |
| Užitečný rozsah napětí MPP | 150 - 800 V |
| Počet řetězců na MPP sledovač | 3 |
| Maximální výkon generátoru PV | 9 kWpeak |
| Výstupní údaje | |
| Fronius SYMO 4.5-3-S WiFi | |
| Jmenovitý výkon AC | 4500 W |
| Maximální výstupní výkon | 4500 VA |
| Maximální výstupní proud | 6,5 A |
| Síťové připojení | 3~~NPE 400V / 230V nebo 3~~NPE 380 V / 220 V (+20 % / -30 %) |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz (45 - 65 Hz) |
| Součinitel harmonického zkreslení THD | < 3 % |
| Účinýk | 0.70 - 1 ind / kap. |
| Obecné údaje | |
| Fronius SYMO 4.5-3-S WiFi | |
| Rozměry (výška x šířka x hloubka) | 645 x 431 x 204 mm |
| Hmotnost | 16 kg |
| Stupeň ochrany | IP 65 |
| Třída ochrany | 1 |
| Kategorie přepětí (DC / AC) | 2 / 3 |
| Noční spotřeba energie | < 1 W |
| Topologie měniče | Beztransformátorová |
| Chlazení | Řízené vynucené větrání |
| Montáž | Vnitřní a vnější montáž |
| Rozsah teploty okolí | -25 -+60 |
| Přípustná relativní vlhkost vzduchu | 0 - 100 % |
| Maximální nadmořská výška | 2000 m / 3400 m (neomezený / omezený rozsah napětí) |
| Svorkovnice DC | 3x DC+ a 3x DC - šroubovací svorkovnice 2,5-16mm2 |
| Svorkovnice AC | 5-pólová šroubovací svorkovnice 2,5-16mm2 |
| Technické údaje | |
| Fronius SYMO 4.5-3-S WiFi | |
| Maximální účinnost | 98 % |
| Vážená evropská účinnost | 97 % |
| Účinnost přizpůsobení | >99.9 % |
| Měření izolace DC | Ano |
| Chování při přetížení | Posunutí pracovního bodu, omezení výstupního výkonu |
| DC odpojovací spínač | Ano |
| Ochrana před obrácením polarity | Ano |
| Rozhraní / komunikace | |
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 vstupů a 4 digitální vstupy/výstupy | Připojení k přijímači dálkového ovládání |
| USB (zásuvka typu A | Pro USB média: sbírání dat, aktualizace firmware měniče |
| 2x RS422 (zásuvka RJ45) | Fronius Solar Net |
| Výstup relé | Správa energie (bezpotenciálový výstup relé) |
| Záznamník dat a webserver | Integrováný |
| Signálový vstup | Připojení S0 měřáku / Monitorování stavu přepětí chránič&ů; |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec nebo připojení inteligentního energetického měřáku |
Podmínky a doba záruky jsou popsány v příloze. Pamatujte na to, aby jste po nákupu zaregistrovali měnič, čímž získáte delší dobu záruky.
Technické údaje
| Vykon | 4500 W |
| Šířka | 431 mm |
| Délka | 204 mm |
| Výška | 645 mm |
| Hmotnost | 16 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.