Třífázový střídač WiFi Fronius SYMO 4.5-3-M
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Montážní systém SnapINverter
Komunikace Ethernet a WiFi
Dynamic Peak Manager
Smart Grid Ready
SuperFlex Design
Omezení výstupu energie
Třífázový měnič Fronius SYMO 4.5-3-M WiFi
Bezotransformátorový třífázový síťový měnič Fronius Symo o výkonu 4,5 kW. Díky řešení SuperFlex Design se Fronius Symo hodí pro instalace na střechách nepravidelného tvaru nebo orientovaných rôznými směry.
Přístup k internetu přes konektor Ethernet nebo Wifi a snadnost integrace s komponentami od jiných výrobců činí z Fronius Symo jeden z nejkompatibilnějších měničů na trhu. Navíc rozhraní pro inteligentní elektroměr umoňuje dynamickou správu dodávky energie do sítě a zajišťuje vizualizaci spotřeby vyrobené energie pro vlastní potřebu.
Technické údaje
| Vstupní údaje | |
| Fronius SYMO 4.5-3-M WiFi | |
| Počet MPPT sledovačů | 2 |
| Maximální vstupní proud | 16 A |
| Maximální zkratový proud | 24 A |
| Rozsah vstupního napětí | 150 - 1000 V |
| Napětí zahájení provozu | 200 V |
| Užitečný rozsah napětí MPPT | 150 - 800 V |
| Počet řetězců na MPPT sledovač | 2 + 2 |
| Maximální výkon generátoru PV | 9 kWpeak |
| Výstupní údaje | |
| Fronius SYMO 4.5-3-M WiFi | |
| Jmenovitý výkon AC | 4500 W |
| Maximální výstupní výkon | 4500 VA |
| Maximální výstupní proud | 6,5 A |
| Síťové připojení | 3~~NPE 400V / 230V nebo 3~~NPE 380 V / 220 V (+20 % / -30 %) |
| Kmitočet | 50 Hz / 60 Hz (45 - 65 Hz) |
| Koeficient obsahu harmonických THD | < 3 % |
| Součinitel výkonu | 0.85 - 1 ind / kap. |
| Obecné údaje | |
| Fronius SYMO 4.5-3-M WiFi | |
| Rozměry (výška x šířka x hloubka) | 645 x 431 x 204 mm |
| Hmotnost | 19.9 kg |
| Stupeň ochrany | IP 65 |
| Třída ochrany | 1 |
| Kategorie přepěťového napětí (DC / AC) | 2 / 3 |
| Noční spotřeba energie | < 1 W |
| Topologie měniče | Bez transformátoru |
| Chlazení | Regulovaný vynucený větrací proud |
| Montáž | Vnitřní a venkovní montáž |
| Rozsah teploty okolí | -25 -+60 |
| Povolená vlhkost vzduchu | 0 - 100 % |
| Maximální nadmořská výška | 2000 m / 3400 m (neomezený / omezený rozsah napětí) |
| Přípojnice DC | 4x DC+ a 4x DC - šroubovací svorky 2,5-16mm2 |
| Přípojnice AC | 5-pólové šroubovací svorky 2,5-16mm2 |

| Technické údaje | |
| Fronius SYMO 4.5-3-M WiFi | |
| Maximální účinnost | 98 % |
| Evropská vážená účinnost | 97.2 % |
| Účinnost přizpůsobení | >99.9 % |
| Měření izolace DC | Ano |
| Chování při přetížení | Posun pracovního bodu, omezení výstupního výkonu |
| Odpojovač DC | Ano |
| Ochrana před obrácením polarity | Ano |
| Rozhraní / komunikace | |
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 vstupů a 4 digitálních vstupů/výstupů | Připojení k přijímači dálkového ovládání |
| USB (zásuvka typu A | Pro USB paměťová zařízení: sběr dat, aktualizace firmware měniče |
| 2x RS422 (zásuvka RJ45) | Fronius Solar Net |
| Výstup relé | Řízení energie (bezpotenciálový výstup relé) |
| Záznamník dat a webserver | Integrovaný |
| Signálový vstup | Připojení čítače S0 / Monitorování stavu přepěťových ochran |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec nebo připojení inteligentního elektroměru |
Náhled fotovoltaické instalace PROSAT přes internet
Měnič FRONIUS Symo se nachází v lokalitě: Racibórz na ulici Rudzkiej 107. Zva vás ke kontaktu a prohlídce. Klikněte na obrázek, abyste viděli statistiky, grafy a aktuální parametry výroby elektrické energie v instalaci fotovoltaických panelů našeho obchodu.
Technické údaje
| Vykon | 4500 W |
| Šířka | 431 mm |
| Délka | 204 mm |
| Výška | 645 mm |
| Hmotnost | 19.9 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.