Třífázový střídač WiFi Fronius SYMO 3.7-3-M
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Montážní systém SnapINverter
Komunikace Ethernet a WiFi
Dynamic Peak Manager
Smart Grid Ready
SuperFlex Design
Omezení odtoku energie
Třífázový měnič Fronius SYMO 3.7-3-M WiFi
Transformátorless třífázový síťový měnič Fronius Symo o výkonu 3,7 kW. Díky řešení SuperFlex Design je Fronius Symo vhodný pro instalace na střechách nepravidelného tvaru nebo orientované různými směry.
Přístup k internetu přes konektor Ethernet nebo Wifi a snadná integrace s komponentami jiných výrobců činí Fronius Symo jedním z nejkompatibilnějších měničů na trhu. Navíc rozhraní pro inteligentní elektroměr umožňuje dynamické řízení krmení energie do sítě a zajišťuje vizualizaci spotřeby vyrobené energie pro vlastní potřebu.
Technické údaje
| Vstupní data | |
| Fronius SYMO 3.7-3-M WiFi | |
| Počet sledovačů MPP | 2 |
| Maks. vstupní proud | 16 A / 16 A |
| Maks. zkratový proud | 24 A / 24 A |
| Rozsah vstupního napětí | 150 - 1000 V |
| Napětí spuštění provozu | 200 V |
| Užitečný rozsah napětí MPP | 150 - 800 V |
| Počet řetězů na sledovač MPP | 2+2 |
| Maximální výkon generátoru PV | 7,4 kWp |
| Výstupní data | |
| Fronius SYMO 3.7-3-M WiFi | |
| Jmenovitý výkon AC | 3700 W |
| Maks. výkon výstupu | 3700 VA |
| Maks. výstupní proud | 5.3 A |
| Síťové připojení | 3~~NPE 400V / 230V nebo 3~~NPE 380 V / 220 V (+20 % / -30 %) |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz (45 - 65 Hz) |
| Koeficient harmonického obsahu THD | < 3 % |
| Účiník | 0.85 - 1 ind / kap. |
| Obecné údaje | |
| Fronius SYMO 3.7-3-M WiFi | |
| Rozměry (výška x šířka x hloubka) | 645 x 431 x204 mm |
| Hmotnost | 19,9 kg |
| Stupeň ochrany | IP 65 |
| Třída ochrany | 1 |
| Kategorie přepěťové ochrany (DC / AC) | 2 / 3 |
| Noční spotřeba energie | < 1 W |
| Topologie měniče | Bez transformátoru |
| Chlazení | Regulovaný nucený větrák |
| Montáž | Vnitřní a venkovní montáž |
| Rozsah teploty okolí | -25 -+60 |
| Přípustná vlhkost vzduchu | 0 - 100 % |
| Maks. nadmořská výška | 2000 m / 3400 m (neomezený / omezený rozsah napětí) |
| Připojovací svorky DC | 4x DC+ a 4X DC - šroubovací svorky 2,5-16mm2 |
| Připojovací svorky AC | 5-polohové šroubovací svorky 2,5-16mm2 |

| Technické údaje | |
| Fronius SYMO 3.7-3-M WiFi | |
| Maks. účinnost | 98 % |
| Evropská vážená účinnost | 96.7 % |
| Účinnost ladění | >99.9 % |
| Měření izolace DC | Ano |
| Chování při přetížení | Posun pracovního bodu, omezení výstupního výkonu |
| Odpojovač DC | Ano |
| Ochrana před reverzní polaritou | Ano |
| Rozhraní / komunikace | |
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 vstupů a 4 digitální vstupy/výstupy | Připojení k přijímači dálkového ovládání |
| USB (konektor typu A | Pro USB nosné paměti: sběr dat, aktualizace firmware měniče |
| 2x RS422 (konektor RJ45) | Fronius Solar Net |
| Relé výstup | Správa energie (bezpotenciální relé výstup) |
| DatovýLogger a webserver | Integrován |
| Signálový vstup | Připojení čítače S0 / Monitorování stavu přepěťových ochran |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec nebo připojení inteligentního elektroměru |
Podmínky a doba záruky jsou popsány v příloze. Je třeba si pamatovat, že po nákupu byste měli zaregistrovat měnič, čímž obdržíte delší dobu záruky.
Technické údaje
| Vykon | 3700 W |
| Šířka | 431 mm |
| Délka | 204 mm |
| Výška | 645 mm |
| Hmotnost | 19.9 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.