Třífázový střídač WiFi Fronius SYMO 3.0-3-S
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Montážní systém SnapINverter
Komunikace přes Ethernet a WiFi
Dynamic Peak Manager
Smart Grid Ready
SuperFlex Design
Omezení toku energie
Třífázový měnič Fronius SYMO 3.0-3-S WiFi
Bezotransformátorový třífázový síťový měnič Fronius Symo o výkonu 3 kW. Díky řešení SuperFlex Design se Fronius Symo osvědčuje v instalacích na střechách s nepravidelným tvarem nebo orientovaných různými směry světa.
Přístup na internet přes připojení Ethernet nebo WiFi a snadná integrace s komponenty jiných výrobců dělají z Fronius Symo jeden z nejkompatibilnějších měničů na trhu. Navíc rozhraní pro inteligentní elektroměr umožňuje dynamickou správu dodávky energie do sítě a zajišťuje vizualizaci spotřeby vyrobené energie pro vlastní potřebu.
Technické údaje
| Vstupní údaje | |
| Fronius SYMO 3.0-3-S WiFi | |
| Počet trackerů MPP | 2 |
| Max. vstupní proud | 16 A |
| Max. proud zkratu | 24 A |
| Rozsah vstupního napětí | 150 - 1000 V |
| Napětí spuštění provozu | 200 V |
| Užitečný rozsah napěťových MPP | 150 - 800 V |
| Počet řetězců na tracker MPP | 3 |
| Maximální výkon generátoru PV | 6 kWp |
| Výstupní údaje | |
| Fronius SYMO 3.0-3-S WiFi | |
| Jmenovitý výkon AC | 3000 W |
| Max. výstupní výkon | 3000 VA |
| Max. výstupní proud | 4.3 A |
| Připojení k síti | 3~~NPE 400V / 230V nebo 3~~NPE 380 V / 220 V (+20 % / -30 %) |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz (45 - 65 Hz) |
| Koeficient harmonického zkreslení THD | < 3 % |
| Součinitel výkonu | 0.70 - 1 ind / poj. |
| Obecné údaje | |
| Fronius SYMO 3.0-3-S WiFi | |
| Rozměry (výška x šířka x hloubka) | 645 x 431 x204 mm |
| Hmotnost | 16 kg |
| Stupeň ochrany | IP 65 |
| Třída ochrany | 1 |
| Kategorie přepětí (DC / AC) | 2 / 3 |
| Spotřeba energie v noci | < 1 W |
| Topologie měniče | Bezotransformátorový |
| Chlazení | Regulovaný nucený větrací systém |
| Montáž | Vnitřní a venkovní montáž |
| Rozsah teploty okolí | -25 -+60 |
| Dovolená vlhkost vzduchu | 0 - 100 % |
| Max. nadmořská výška | 2000 m / 3400 m (neomezený / omezený rozsah napětí) |
| Svorkovnice DC | 3x DC+ a 3x DC - šroubové svorky 2,5-16mm2 |
| Svorkovnice AC | 5-pólové šroubové svorky 2,5-16mm2 |

| Technické údaje | |
| Fronius SYMO 3.0-3-S WiFi | |
| Max. účinnost | 98 % |
| Evropská vážená účinnost | 96.2 % |
| Účinnost přizpůsobení | >99.9 % |
| Měření izolace DC | Ano |
| Chování při přetížení | Posun pracovního bodu, omezení výstupního výkonu |
| Odpojovač DC | Ano |
| Ochrana před obrácené polarity | Ano |
| Rozhraní / komunikace | |
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 vstupů a 4 digitální vstupy/výstupy | Připojení k přijímači dálkového ovládání |
| USB (Typ A zásuvka) | Pro USB média: sběr dat, aktualizace firmware měniče |
| 2x RS422 (Zásuvka RJ45) | Fronius Solar Net |
| Výstup relé | Správa energie (bezpotenciální výstup relé) |
| Záznamník dat a webserver | Integrovaný |
| Signálový vstup | Připojení čítače S0 / Monitorování stavu ochranných prvků před přepětím |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec nebo připojení inteligentního elektroměru |
Podmínky a lhůta záruky jsou popsány v příloze. Je třeba pamatovat na to, aby měnič po nákupu zaregistrován, abychom tak obdrželi delší dobu záruky.
Technické údaje
| Vykon | 3000 W |
| Šířka | 431 mm |
| Délka | 204 mm |
| Výška | 645 mm |
| Hmotnost | 16 kg |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.