Třífázový střídač WiFi Fronius SYMO 3.0-3-M
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Systém montáže SnapINverter
Komunikace Ethernet a WiFi
Dynamic Peak Manager
Smart Grid Ready
SuperFlex Design
Omezení výstupní energie
Třífázový měnič Fronius SYMO 3.0-3-M WiFi
Bezotransformátorový třífázový měnič Fronius Symo o výkonu 3 kW. Díky řešení SuperFlex Design se měnič Fronius Symo hodí pro instalace na střechách s nepravidelným tvarem nebo orientací různými směry.
Přístup k internetu přes připojení Ethernet nebo WiFi a snadná integrace s komponenty jiných výrobců činí měnič Fronius Symo jedním z nejvíce kompatibilních měničů na trhu. Navíc rozhraní pro inteligentní elektroměr umožňuje dynamickou správu dodávky energie do sítě a zajišťuje vizualizaci spotřeby vyrobené energie pro vlastní potřebu.
Technické údaje
| Vstupní údaje | |
| Fronius SYMO 3.0-3-M WiFi | |
| Počet MPP sledovačů | 2 |
| Max. vstupní proud | 16 A |
| Max. zkratový proud | 24 A |
| Rozsah vstupního napětí | 150 - 1000 V |
| Napětí spuštění | 200 V |
| Užitečný rozsah napětí MPP | 150 - 800 V |
| Počet řetězců na MPP sledovač | 2 + 2 |
| Maximální výkon generátoru PV | 6 kWp |
| Výstupní údaje | |
| Fronius SYMO 3.0-3-M WiFi | |
| Jmenovitý výkon AC | 3000 W |
| Max. výstupní výkon | 3000 VA |
| Max. výstupní proud | 4.3 A |
| Připojení k síti | 3~~NPE 400V / 230V nebo 3~~NPE 380 V / 220 V (+20 % / -30 %) |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz (45 - 65 Hz) |
| Součinitel celkového harmonického zkreslení THD | < 3 % |
| Účiník | 0.85 - 1 ind / kap. |
| Obecné údaje | |
| Fronius SYMO 3.0-3-M WiFi | |
| Rozměry (výška x šířka x hloubka) | 645 x 431 x204 mm |
| Hmotnost | 19.9 kg |
| Stupeň ochrany | IP 65 |
| Třída bezpečnosti | 1 |
| Kategorie přepěťové ochrany (DC / AC) | 2 / 3 |
| Spotřeba energie v noci | < 1 W |
| Topologie měniče | Bezotransformátorový |
| Chlazení | Řízené vynucené větrání |
| Montáž | Vnitřní a venkovní montáž |
| Rozsah okolní teploty | -25 -+60 |
| Přípustná vlhkost vzduchu | 0 - 100 % |
| Max. nadmořská výška | 2000 m / 3400 m (neomezený / omezený rozsah napětí) |
| Svorky připojení DC | 4x DC+ a 4x DC - šroubové svorky 2,5-16mm2 |
| Svorky připojení AC | 5-kontaktní šroubové svorky 2,5-16mm2 |

| Technické údaje | |
| Fronius SYMO 3.0-3-M WiFi | |
| Max. účinnost | 98 % |
| Evropská vážená účinnost | 96.5 % |
| Účinnost přizpůsobení | >99.9 % |
| Měření izolace DC | Ano |
| Chování při přetížení | Posunutí pracovního bodu, omezení výstupního výkonu |
| Odpojovač DC | Ano |
| Ochrana před obrácenou polaritou | Ano |
| Rozhraní / komunikace | |
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 vstupů a 4 digitální vstupy/výstupy | Připojení k přijímači dálkového ovládání |
| USB (konektor typu A | Pro USB jednotky: sběr dat, aktualizace softwaru měniče |
| 2x RS422 (konektor RJ45) | Fronius Solar Net |
| Výstup relé | Správa energie (bezpotenciálový výstup relé) |
| Záznamník dat a webserver | Integrovaný |
| Signálový vstup | Připojení S0 čítače / Monitorování stavu přepětových ochranných prvků |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec nebo připojení inteligentního elektroměru |
Náhled fotovoltaické instalace PROSAT přes internet
Měnič FRONIUS Symo je umístěn na adrese: Racibórz na ulici Rudzkiej 107. Zveme vás ke kontaktu a prohlídce. Klikněte na obrázek a podívejte se na statistiku, grafy a aktuální parametry výroby elektrické energie v instalaci fotovoltaické soustavy našeho obchodu.

Technické údaje
Vykon
3000 W
Šířka
431 mm
Délka
204 mm
Výška
645 mm
Hmotnost
19.9 kg

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.