Termostatický ventil Honeywell V2030DSX15 - rovný
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
V2000SX je série termostatických ventilů, které mají široký rozsah předvoleb průtoku, což umožňuje vyvážení topných systémů. Díky tomu je ventil V2000SX téměř univerzálním řešením pro čerpané dvoutrubkové systémy vytápění a chlazení.
Ventily V2000SX pracují tiše jak při standardním průtoku, tak v opačném směru. Doporučuje se instalace těchto ventilů na straně přívodu radiátoru, ale je také možná instalace na zpátečce radiátoru. Série V2000SX zahrnuje různé velikosti, vzory a připojení, což nabízí řešení pro téměř všechny montážní situace v nových stavbách, renovacích a modernizacích.
Technické vlastnosti
| Schválení |
Certifikát Keymark a testováno v souladu s EN 215 |
|---|---|
| Certifikát EN215 | Ano |
| Typ média | voda nebo směs vody a glykolu v souladu s VDI 2035 |
| Velikost DN | 15 mm |
| Typ připojení | vnitřní závit |
| Připojení tělesa-hlavice | M30 x 1,5 |
| Připojení výměníku tepla | 1/2 palce |
| Průměr připojení | 1/2 palce |
| Jmenovitý tlak | PN10 |
| Max. rozdíl tlaků | 1 bar |
| Hodnota Kvs | 0,7 |
| Možnost předvolby | Ano |
| Typ tělesa | přímý podle DIN |
| Vlastnosti |
|
| Místo v instalaci | přívod nebo zpátečka |
| Rozměr uzavření | 11,5 mm |
| Barva ochranného krytu | béžová |
| Zdvih | 2,5 mm |
| Dodatečné popisy |
|
| Max. teplota média | 130 °C |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.