Termostatický směšovací ventil MIX THERM 35 - 60°C
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Směšovací termostatický ventil řady MIX THERM slouží k regulaci teploty média zásobujícího ústředné topení. Nezáleží na tom, zda se jedná o radiátorovou nebo podlahovou instalaci, ventil lze použít v obou případech. Nastavení konkrétní hodnoty na ovladači způsobí, že na výstupu ventilu získáme konkrétní hodnotu teploty média (viz tabulka). Požadovaná teplota je dosažena mísením médií s různými teplotami.
| Název | Hodnota |
| Průměr: | 1" |
| Maximální statický tlak: | 10 bar |
| Maximální rozdíl tlaků: | 5 bar |
| Maximální poměr tlaků: | 2:1 |
| Minimální tlak: | 0,2 bar |
| Maximální průtok | 70 l/min |
| Doporučovaný pracovní tlak: | 1 - 5 bar doporučení: pro vyšší tlaky se doporučuje montáž redukčního ventilu |
| Max. teplota teplé vody: | 85°C |
| Rozsah regulovatelné teploty: | 30 - 65°C (+/- 2°C) nebo 20 - 45°C (+/- 2°C) |
| Tolerance regulace: | +/- 2°C |
| Kvs | 3,4 |
Označení na ovladači
Vytištěné číslice na ovladači odpovídají příslušné teplotě na výstupu
Ventil 35 - 60°C
| Poloha páčky: | MIN | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | MAX |
| Teplota [°C]: | - | 35 | 42 | 49 | 55 | 60 | - |
Charakteristika ventilu


Montáž

Technické údaje
| Šířka | 70 mm |
| Otevírací teplota | 35 - 60 °C |
| Vnější závit | 1 " |
| Kv | 3.4 |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Max. teplota vody | 90 °C |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.