Směšovač 4-cestný litinový Womix Mix M 4 x 1 (vnitřní závit)
Dostupnost:
8 pc
Kód produktu/SKU:
11110
Cena:
373,21 DKK
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Směšovací ventily MIX M se používají v instalacích centrálního vytápění. Čtyřcestný směšovací ventil kromě regulace teploty topného okruhu chrání kotel - zdroj tepla - před nízkou teplotou zpětného vedení.
Technické údaje
| Vnitřní závit | 1 " |
| Kv | 12 |
| Hmotnost | 0.8 kg |
| Kąt obrotu | 90 ° |
| Těleso | mosiądz Ms 58 |
| Těsnění | dwa O-ringi EPDM |
| Maximální tlak | 10 bar |
| Max. teplota vody | 110 °C |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.