SÓL W PASTYLKACH OPAKOWANIE 25 kg Ciech / 40 paczek/1 tona
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Twardość wody powoduje nadmierne zużycie środków zmiękczających, a także powstanie kamienia kotłowego, który zmniejsza wydajność procesu grzewczego i znacznie zwiększa zużycie paliwa. Dlatego w Polsce coraz częściej stosuje się środki uzdatniające. Wykorzystuje się do tego specjalistyczną instalację do zmiękczania wody, w której stosowane są tabletki solne nazywane inaczej solą tabletkową lub solą pastylkowaną.
Tabletki są produkowane z soli warzonej o zawartości substancji przeciwzbrylającej poniżej 3 mg/kg i nie posiadają w swoim składzie zanieczyszczeń mechanicznych. Tabletka jest bezzapachowa, a jej użycie zapewni wodzie doskonałe parametry. Woda będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia i gotowa do natychmiastowego użycia.
Korzyści z użycia
tabletek solnych
-
Skuteczne zmiękczanie wody
-
Ograniczenie zużycia wody, proszków do prania, mydła, szamponów, środków do zmywarek
-
Ochrona instalacji przed kamieniem kotłowym
-
Zmniejszenie ilości osadu w kabinach prysznicowych, na armaturze i płytkach ceramicznych
-
Przedłużenie żywotności sprzętu AGD

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.