Rozšiřující modul B pro podnikové ovladače PELLAS
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Modul B doplňuje rozsah funkcí realizovaných regulátory R.Control, R.Control TOUCH a S.Control TOUCH. Modul nemůže pracovat jako samostatné zařízení. Použití modulu a funkce, které vykonává, závisí na hlavním regulátoru, se kterým spolupracuje. Všechna nastavení modulu se provádějí v hlavním regulátoru.
| Technické údaje | |
| Napájení | 230V~; 50Hz |
| Proud spotřebovaný regulátorem | I = 0,02A (samotný regulátor) |
| Maximální jmenovitý proud | 6 (6)A |
| Stupeň ochrany regulátoru | IP20 - přední strana, IP00 svorky |
| Teplota okolí | 0...50°C |
| Teplota skladování | 0...65°C |
| Relativní vlhkost | 5 - 85% bez kondenzace vodní páry |
| Měřicí rozsah teploty čidel CT4 | 0...100°C |
| Přesnost měření teploty čidla CT4 a CT4P | 2°C |
| Připojení | Šroubové svorky na straně síťového napětí 2,5mm2 Šroubové svorky na straně řídicího obvodu 1,5mm2 |
| Vnější rozměry | 140x90x65mm |
| Hmotnost sady | 0,3kg |
| Normy | PN-EN 60730-2-9 PN-EN 60730-1 |
| Třída software | A |
| Třída ochrany | Pro zabudování do přístrojů třídy I |

Legenda:
T1 - teplotní čidlo okruhu směšovače (typ CT4)
T2 - teplotní čidlo okruhu směšovače (typ CT4)
T3 - teplotní čidlo horní části zásobníku
T4 - teplotní čidlo dolní části zásobníku
T - pokojový termostat
I - připojovat výhradně dvouprvadově,
(připojení čtyřmi vodiči hrozí poškozením regulátoru
A - hlavní regulátor R.Control nebo S.Control
230V~ - napájecí kabel
SM - pohon směšovacího ventilu
PM - čerpadlo směšovače
PC - cirkulační čerpadlo teplé užitkové vody
GR - nulová lišta

Legenda:
T1 - teplotní čidlo okruhu směšovače (typ CT4)
T2 - teplotní čidlo okruhu směšovače (typ CT4)
T3 - teplotní čidlo horní části zásobníku
T4 - teplotní čidlo dolní části zásobníku
LS - teplotní čidlo úrovně paliva spolupracující s podavačem z bunkru
T - pokojový termostat
I - připojovat výhradně dvouprvadově,
(připojení čtyřmi vodiči hrozí poškozením regulátoru
A - hlavní regulátor R.Control nebo S.Control
230V~ - napájecí kabel
SM - pohon směšovacího ventilu
PM - čerpadlo směšovače
BU - podavač paliva z bunkru
GR - nulová lišta
UPOZORNĚNÍ: Zařízení spolupracuje pouze s pohony ventilů vybavených koncovými vypínači.
Svorky číslovány 1-15 jsou určeny pro připojení zařízení se síťovým napájením 230V~. Svorky 16-31 jsou určeny pro spolupráci s nízkonapěťovými zařízeními (pod 12V).
Technické údaje
| Délka | 65 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Výška | 90 mm |
| Napájení | 230V 50Hz |
| Temperatura otoczenia | 0...50 °C |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.