Řídící jednotka pro ventilátor, čerpadlo teplé vody a otopných systémů - TECH ST-28 možnost připojení prostorové jednotky
Běžná cena:
158,72 £
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Ovladač má pouze české menu
Rozsah činnosti
Regulátor teploty ST–28 je určen pro odlučovací kotle CO. Řídí čerpadlo topného okruhu, čerpadlo teplé užitkové vody TUV a větrák. Na výběr čtyři režimy provozu čerpadel: vytápění domu, priorita bojleru, čerpadla paralelně, letní režim. Kryt ovladače je upraven pro montáž na kotel.
Funkce realizované ovladačem:
- řízení ventilátoru, čerpadla CO a TUV
- možnost připojení pokojového regulátoru
Vybavení ovladače:
- LED displej
- teplotní senzor CO
- tepelná ochrana (termik)
- kryt vyrobený z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči vysokým a nízkým teplotám
Technické údaje
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Napájení | 230V / 50Hz |
| Maksymalny pobór mocy | 5 W |
| Temperatura otoczenia | 5 - 50 °C |
| Dokładność pomiaru | 1 °C |
| Wytrzymałość temp. czujników | -25 - 90 °C |
| Wkładka bezpiecznikowa | 2 x 3.15 A |
| Zakres regulacji temperatury | 45 - 80 °C |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.