Řidici jednotka TECH ST-480N RS PL/CZ
Běžná cena:
644,05 €
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
ST-480 je pokročilý regulátor společnosti TECH určený pro správu kotle s podavačem. Funkčnost, bohaté vybavení v sadě a možnost rozšíření splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.
Funkce realizované regulátorem:
- ovládání ventilátoru a šnekového nebo pístového podavače
- ovládání čerpadla otopné vody
- ovládání čerpadla teplé vody
- ovládání čerpadla podlahového vytápění
- ovládání čerpadla oběhového
- ovládání servomotoru směšovacího ventilu
- možnost připojení pokojového regulátoru s komunikací RS nebo tradiční
- možnost připojení modulu ST-65 GSM
- možnost připojení modulu ST-505 ETHERNET
- možnost ovládání dvou ventilů pomocí dalších modulů ST-61 v4 nebo ST-431n
Vybavení regulátoru:
- velký grafický displej usnadňující obsluhu regulátoru
- čidlo teploty otopné vody
- čidlo teploty teplé vody, podlahového vytápění
- čidlo teploty ventilu a zpětného vedení
- externí čidlo (bez kabelu)
- čidlo teploty podavače (zabezpečení)
- má tepelné zabezpečení (termík)
- napájecí kabel
- napájecí kabely čerpadel
- jednoodsekový panelový plášť pro zabudování do kotle nebo do kovového pouzdra
Technické údaje
| Napájení | 230V / 50Hz |
| Maksymalny pobór mocy | 1 W |
| Temperatura otoczenia | 5 - 50 °C |
| Max. obciążenie na każdym wyjściu | 0.5 A |
| Dokładność pomiaru | 1 °C |
| Wytrzymałość temp. czujników | -25 - 90 °C |
| Wkładka bezpiecznikowa | 6.3 A |
| Zakres regulacji temperatury | 45 - 80 °C |
| Záruka | 24 mies. |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.