Radiátor 22 VK 300 x 1400
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Cena:
654,00 zł
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor spodní přívod vyráběný podle normy EN442 a BS EN ISO 9001. V normě má radiátor boční kryty a horní kryt typu mřížka, což zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícefázový proces malování zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký tepelný výkon díky svařování konvektorů na vodní kanály.
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v balení:
- Zavěšení (kompletní sada)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
- Termostatická vložka
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v balení:
- Zavěšení (kompletní sada)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
- Termostatická vložka
Technické údaje
| Výška | 300 mm |
| Délka | 1400 mm |
| Řádkování spojení | 50 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 1326 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 1683 W |
| Připojení | Dolne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 22 VK |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.