Radiátor 22 K 600 x 600
Dostupnost:
26 pc
Kód produktu/SKU:
37477
Cena:
610,71 DKK
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor se bočním přívodem vyráběný v souladu s normou EN442 a BS EN ISO 9001. V základní verzi má radiátor boční krytky a horní krytku typu mřížka, která zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Proces vícestupňového lakování zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký tepelný výkon díky svaření konvektorů na vodní kanály.
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v balení:
- Upevnění (kompletní sada)
- Zátka
- Odpouštěcí ventil
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v balení:
- Upevnění (kompletní sada)
- Zátka
- Odpouštěcí ventil
Technické údaje
| Výška | 600 mm |
| Délka | 600 mm |
| Řádkování spojení | 550 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 1003 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 1277 W |
| Připojení | Boczne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 22 K |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.