Radiátor 22 K 500 x 1600
Dostupnost:
3 pc
Kód produktu/SKU:
41069
Cena:
CHF168.64
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor se spodním přívodem vyráběný v souladu s normou EN442 a BS EN ISO 9001. Standardně je radiátor vybaven bočními kryty a horním krytem typu mřížka, což zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícestupňový proces lakování zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký tepelný výkon díky přivařování konvektorů k vodním kanálům.
Záruka: 10 let
Příslušenství v balení:
- Závěs (kompletní)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Záruka: 10 let
Příslušenství v balení:
- Závěs (kompletní)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Technické údaje
| Výška | 500 mm |
| Délka | 1600 mm |
| Řádkování spojení | 450 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 2310 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 2939 W |
| Připojení | Boczne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 22 K |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.