Radiátor 22 K 500 x 1400
Dostupnost:
3 pc
Kód produktu/SKU:
40010
Cena:
CHF149.09
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor se bočním přívodem vyráběný v souladu s normou EN442 a BS EN ISO 9001. Ve standardu je radiátor vybaven bočními kryty a horním krytem typu grill, což zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícevrstvý malící proces zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký tepelný výkon díky připájení konvektorů k vodním kanálům.
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v sadě:
- Závěsný systém (kompletní)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v sadě:
- Závěsný systém (kompletní)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Technické údaje
| Výška | 500 mm |
| Délka | 1400 mm |
| Řádkování spojení | 450 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 2022 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 2572 W |
| Připojení | Boczne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 22 K |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.