Radiátor 11 VK 500 x 1000
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
48274
Cena:
88,09 £
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor spodního připojení vyráběný podle normy EN442 a BS EN ISO 9001. Standardně je radiátor vybaven bočními kryty a horním krytem typu mřížka, což zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícestupňový proces malování zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký tepelný výkon díky připájení konvektorů k vodním kanálům.
Záruka: 10 let
Příslušenství v soupravě:
- Zavěšení (kompletní souprava)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
- Termostatická vložka
Záruka: 10 let
Příslušenství v soupravě:
- Zavěšení (kompletní souprava)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
- Termostatická vložka
Technické údaje
| Výška | 500 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Řádkování spojení | 50 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 780 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 988 W |
| Připojení | Dolne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 11 VK |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.