Radiátor 11 K 600 x 400
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
45969
Cena:
385,71 DKK
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor s bočním přívodem vyráběný podle normy EN442 a BS EN ISO 9001. V základní výbavě má radiátor boční ochranné prvky a horní kryt typu grill, což zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícestupňový proces lakování zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký tepelný výkon díky spojení konvektorů s vodními kanály.
Záruka: 10 let
Příslušenství v sadě:
- Závěs (kompletní sada)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Záruka: 10 let
Příslušenství v sadě:
- Závěs (kompletní sada)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Technické údaje
| Výška | 600 mm |
| Délka | 400 mm |
| Řádkování spojení | 550 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 362 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 459 W |
| Připojení | Boczne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 11 K |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.