Radiátor 11 K 600 x 1000
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
40347
Cena:
319,00 zł
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor se spodním napájením vyráběný v souladu s normou EN442 a BS EN ISO 9001. Standardně je radiátor vybaven bočními kryty a horním krytím typu mřížka, což zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícestupňový proces lakování zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký tepelný výkon díky svařování konvektorů k vodním kanálům.
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v balení:
- Závěs (komplet)
- Zátka
- Odvzdušnění
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v balení:
- Závěs (komplet)
- Zátka
- Odvzdušnění
Technické údaje
| Výška | 600 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Řádkování spojení | 550 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 906 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 1148 W |
| Připojení | Boczne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 11 K |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.