Radiátor 11 K 500 x 500
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
52233
Cena:
$61.71
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Ocelový radiátor se středovým napájením vyráběný v souladu s normou EN442 a BS EN ISO 9001. V základním vybavení má radiátor boční krytky a horní krytku typu mřížka, která zajišťuje elegantní a kompaktní vzhled. Vícevrstvý proces lakování zajišťuje delší životnost radiátoru a dodává mu elegantní vzhled. Vysoký výkon vytápění díky spájení konvektorů s vodními kanály.
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v balení:
- Zavěšení (kompletní)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Záruka: 10 let
Příslušenství obsažené v balení:
- Zavěšení (kompletní)
- Zátka
- Odvzdušňovací ventil
Technické údaje
| Výška | 500 mm |
| Délka | 500 mm |
| Řádkování spojení | 450 mm |
| Výkon 75°/65°/20° | 390 W |
| Výkon 90°/70°/20° | 494 W |
| Připojení | Boczne |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Typ | 11 K |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Barva | RAL 9016 |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.