Potrubí pro ústřední vytápění s hydraulickým odlučovačem s izolací dvouokruhový až 60 kW
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Rozdělovací jednotka integrovaná se spojkou je určena pro instalace ústředního vytápění do výkonu 60 kW. Používá se k usnadnění montáže skupin míchacích a čerpacích jednotek. Umožňuje použití významně menšího počtu tvarovek a trubek nezbytných pro provedení okruhů instalačních zařízení. V zařízení se nachází integrovaná hydraulická spojka, která plní následující funkce: odděluje primární okruh od topného okruhu, eliminuje nutnost vyvažování kotlového a topného okruhu a udržuje nezávislý tok v kotlovém okruhu a topných obvodech. V balení jsou přiloženy držáky, šrouby, expanzní kolíky a podložky umožňující montáž na zeď.
V zařízení se nachází integrovaná hydraulická spojka, která plní následující funkce:
- oddělování primárního okruhu od topného okruhu,
- eliminace nutnosti vyvažování kotlových a topných okruhů
- udržování nezávislých toků v kotlovém okruhu a topných obvodech.
| Parametr / Parameter | Hodnota 2-okruhová rozdělovací jednotka 60 kW Value 2-circuit distributor 60 kW) |
| Průtok / Flow ratio | 3 m3/h |
| Topný výkon / Heating power | 60 kW (ΔT=20°C) |
| Délka rozdělovací jednotky / Distributor length | 475 mm |
| Připojení: strana instalace / Connection: on the installation side | GW 6/4" / 6/4" F |
| Připojení: strana kotle / Connection: on the boiler side | GZ 6/4" / 6/4" M |
| Připojení: dodatečné spojky / Connection: additional connection | 2 x GW 1/2" |
| Rozteč os: strana instalace / Spacing on the installation side | 125 mm |
| Rozteč os: strana kotle / Spacing in the boiler side | 315 mm |
| Rozteč montážních držáků rozdělovací jednotky: / Spacing between manifold mounting handles | 125 mm |
| Maximální tlak / Maximum pressure | 6 bar |
| Maximální teplota přívodu / Maximum temperature of the supply | 110°C |
| Izolace rozdělovací jednotky / Insulation of the distributor | EPP tloušťka 20 mm/ EPP thickness 20 mm |
*Fotografie jsou pouze ilustrativní
Technické údaje
| Max. provozní teplota | 110 °C |
| Připojení | 6/4 cal |
| Připojení kotle voda | 6/4 cal |
| Maximální výkon kotle | 60 kW |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.