Ovladač TECH ST-391 zPID a klapka vzduchu
Běžná cena:
CHF479.77
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Regulátor na krb ST-391 zPID
Termostat ST-391 s klapkou je určen pro řízení spalovacího procesu v topném domácím krbu. Tento regulátor řídí provoz oběhového čerpadla, dodatečného čerpadla (TUV nebo podlahového), klapky.
Funkce regulátoru:
- obsluha oběhového čerpadla
- řízení provozu dodatečného čerpadla TUV nebo podlahového
- řízení provozu čerpadla vyrovnávací nádrže nebo laddomatem
- obsluha klapky, kontaktor vypínající nebo zapínající provoz plynového kotle podle požadované teploty vody v oběhu s přihlédnutím k hysterezi
- software zPID
- obsluha vyrovnávací nádrže (dva senzory)
- možnost připojení modulu ST-65 GSM nebo ST-505 Internet (v nové verzi www.emodul.pl)
Vybavení
- senzor spalin
- senzor podlahy / TUV
- senzor CO
- senzor vyrovnávací nádrže horní a dolní
- klapka 100mm, 120mm nebo 150mm
- barevný displej, dotykové tlačítka
Příklad schématu

Technické údaje
| Specifikace | Jednotka | |
| Napájení | V | 230V +/-10% /50Hz |
| Příkon regulátoru | W | 4 |
| Teplota okolí | °C | 5÷50 |
| Max. zatížení výstupu čerpadel | A | 0,5 |
| Max. zatížení beznapěťového výstupu | A | 1 |
| Rozsah nastavení teploty | °C | 40÷80 |
| Přesnost měření | °C | 1 |
| Teplotní odolnost senzoru | °C | -30÷99 |
| Pojistka | A | 3,15 |
Technické údaje
| Napájení | 230V / 50Hz |
| Maksymalny pobór mocy | 4 W |
| Temperatura otoczenia | 5 - 50 °C |
| Max. obciążenie na każdym wyjściu | 0.5 A |
| Dokładność pomiaru | 1 °C |
| Wytrzymałość temp. czujników | -25 - 90 °C |
| Wkładka bezpiecznikowa | 3.15 A |
| Zakres regulacji temperatury | 40 - 80 °C |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.