Odtahový ventilátor ZIDER (kryt + ventilátor WC149.2) 150 mm
Dostupnost:
13 pc
Kód produktu/SKU:
53234
Cena:
$299.71
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Odtahový ventilátor spalin ZIDER je navržen tak, aby rovnoměrně odtahoval spaliny z kotle UT, tím dochází k dokonalému spalováni v kotli UT a úspoře paliva.
Odtahový ventilátor spalin ZIDER kompenzuje nedostatečný nebo nerovnoměrný tah komínu při spalování. Je také užitečný, když v době hoření otevíráme přikládací dvířka, odtahový ventilátor spalin ZIDER zabrání úniku kouře z kotle do kotelny v době, kdy je příliš malý tah komínu.
Možnosti využití:
A) Průměr kouřovodu kotle nesmí být větší než průměr odtahového ventilátoru.
B) Průměr komínu nesmí být menší než průměr kouřovodu kotle a průměr odtahového ventilátoru.
| Otáčky motoru | 2730 obr/min |
| Průměr vstup a výstupu | 150 mm |
| Hmotnost (bez motoru) | 14.5 kg |
| Maximální provozní teplota | 350 °C |
| Maximální výkon ventilátoru | 310 m3/h |
| Záruka | 2 roky |
Technické údaje
| Max. provozní teplota | 350 °C |
| Hmotnost | 14 kg |
| Maks. wydajność wentylatora | 310 m3/h |
| Średnica wlotu-wylotu | 150 mm |
| Prędkość obrotów silnika | 2730 obr/min |
| Záruka | 2 lata |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.