Kuchyně KVS MORAVIA SIMON 9190
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Technický popis
Kachle KVS MORAVIA typ 9190 Simon jsou navrženy pro spalování pevných paliv, jako je dřevo a dřevěné brikety.
Tento typ kombinuje výhody krb a sporáků, protože kromě vaření a vytápění se pyšní možností pozorování hořícího ohně skrze prosklené dvířka topeniště. Materiály použité při výrobě tohoto modelu jsou podobné v porovnání s jinými typy zařízení KVS MORAVIA.
Topeniště se tradičně skládá ze šamotových desek tloušťky 40 mm a pevného litinového dna s otočným litinovým roštem. Dvířka topeniště jsou prosklená. V dolní části kachle se nacházejí dvířka popelnice. Úchyty dvířek mají dřevěné rukojeти – během provozu nejsou příliš horké a lze je manipulovat holou rukou. Tento typ má rozměry dvířek topeniště - šířka 160 mm x výška 175 mm, což umožňuje vkládání polen o průměru do 150 mm a délce do 300 mm.
Intenzita spalování se reguluje dodávkou primárního a sekundárního vzduchu. Primární vzduch se reguluje na dvířkách popelnice pomocí vzduchového kroužku. Dodatečný předehřátý vzduch se nasává do topeniště otvory v zadní stěně dopalující, tento vzduch se nereguluje. Navíc se v procesu spalování podílí vzduch nasávaný mezerou v dvířkách topeniště, který se také nereguluje. Díky dodávce dodatečného vzduchu v topeniště dochází k tzv. dvojitému spalování, při kterém se plyny vytvořené během spalování znovu spalují. Díky tomuto procesu se palivo využívá na maximálně možné úrovni, což zvyšuje účinnost zařízení.
Rozměry

Technické parametry
| Technické parametry | |
|---|---|
| Parametr | Hodnota |
| Jmenovitý výkon | 7,0 kW |
| Regulovatelný výkon | 7 – 9 kW |
| Průměr výstupu spalin | 120 mm |
| Rozměry kachle (šír. x výš. x hloub.) | 400 x 855 x 600 mm |
| Rozměry topeniště (šír. x výš. x hloub.) | 225 x 350 x 320 mm |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Účinnost | 82 % |
| Hmotnost | 103 kg |
| Doporučené palivo | dřevo a dřevěné brikety |
| Provedení desky | broušená ocel |
| Třída energetické účinnosti | A+ |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.