Kotel Tekla DRACO BIO 12
Běžná cena:
15 203,00 zł
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Kotle DRACO BIO jsou vybaveny unikátní konstrukcí hořáku na pelety, vyrobený z vysoce tepelně-odolné oceli. Výměník kotle je vyroben z vysoce kvalitní, certifikované oceli tloušťky 8 mm. Kotel je vybaven automatickou funkcí zapalování a vyhasnutí hořáku. Správný provoz kotle řídí moderní elektronický regulátor s velkým LCD displejem.
Výhody kotle:
- úsporný provoz a vysoká účinnost
- plně automatický provoz kotle;
- automatické zapálení a vyhasnutí hořáku
- plný výkon hořáku v rozmezí 30% až 100% jeho zatížení;
- jednoduchá obsluha a údržba;
- schopnost pracovat v režimu počasí
- možnost připojení pokojového termostatu
- možnost regulace čtyřcestného ventilu
- nízká úroveň škodlivých látek ve spalinách
- výměník kotle vyrobený z oceli vysoké kvality o tloušťce 5 mm
Záruka:
- 5-letá záruka na výměník tepla kotle
Paliva:
- Pelety
Technické údaje
| Třída kotle (303-5:2012) | 5 |
| Výkon | 12 kW |
| Hmotnost | 269 kg |
| Účinnost | 89.2 % |
| Ecodesign | + |
| Výška | 1500 mm |
| Šířka | 1550 mm |
| Délka | 770 mm |
| Přípojky vratné a topné vody | 6/4 G |
| Záruka | 5 lat |
| Teplota spalin | 100÷160 °C |
| Min. teplota vratné vody | 55 °C |
| Tah komínu | 8 ÷ 17 Pa |
| Objem zásobníku | 240 dm³ |
| Rozměry dvířek ohňiště | 600x600 mm |
| Max. provozní tlak | 1,5 bar |
| Max. teplota vody | 90 °C |
| Délka od osy kouřovodu k podlaze | 845 mm |
| Kotel topení povrch | 1,8 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.