Kotel STALMARK EKO BOX II 20 kW
Dostupnost:
2 pc
Kód produktu/SKU:
20181
Cena:
3 253,19 £
Běžná cena:
4 106,38 £
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
3 500,00 £
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Technické údaje
| Třída kotle (303-5:2012) | 5 |
| Výkon | 20 kW |
| Průřez kouřovodu | 160 mm |
| Hmotnost | 310 kg |
| Účinnost | 91.7 % |
| Vyhřívaná plocha | 250 m² |
| Ecodesign | + |
| Výška | 1400 mm |
| Šířka | 660 mm |
| Délka | 1097 mm |
| Napájení | 230V / 50Hz |
| Min. teplota vratné vody | 55 °C |
| Max. provozní tlak | 1.5 bar |
| Max. teplota vody | 90 °C |
| Kotel topení povrch | 2.3 m² |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.