Kocioł na pellety i zrębki EG-Multifuel 500 kW
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Cena:
52 755,11 £
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Popis
Gwarancja:
5 lat* na szczelność wymiennika i połączeń spawanych
2 lata na elektronikę
*pod warunkiem pierwszego uruchomienia przez firmę instalacyjną
Technické údaje
| Výkon | 500 kW |
| Hmotnost | 5400 kg |
| Účinnost | 91.9 - 93.4 % |
| Šířka | 1774 mm |
| Délka | 3900 mm |
| Přípojky vratné a topné vody | 5" G |
| Napájení | 230/400 |
| Min. výška komínu | 8 m |
| Max. provozní tlak | 3 bar |
| Výška | 3815 mm |
| Min. průřez komínu | 398 mm |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.