Keramický topný panel HYBRID 375 ČERNÁ
Běžná cena:
288,30 £
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Keramický topný panel HYBRID 375
Keramický elektrický panel HYBRID 375 kombinuje dva typy topení (infračervené a konvekční ) což vám umožní získat ideální podmínky-rychlé zahřívání vzduchu a předmětů bydlení.Panel s teplotou 65-70 ° C je efektivní infračervený zdroj který pracuje v dlouhém vlnovém rozsahu 7-14 mkm.Mezi stěnou a panelem je vytvářeno konvekční teplo,zadní strana panelu se zahřeje na 80-85 ° C.Vysoká úroveň tepelné účinnosti snižuje náklady na topení i několikrát.
Panely jsou vyrobeny z přírodní keramiky s vysokou akumulativní vlastností tepla a pomalým odrazem tepla, když je zařízení vypnuto.Panely HYBRID jsou monolitické zařízení, které se vyznačuje maximální trvanlivostí,kalibrovaná keramika je hermeticky připevněna k pouzdru zařízení pomocí compoundu.Polymerický obal je vyrobený z kovu se zvláštní tloušťkou.Pružný tepelný drát slouží jako topný prvek a je umístěn mezi pouzdrem a keramikou.Tento drát je odolný vůči teplotě a přesahuje tradiční topné prvky.Relativně nízká povrchová teplota drátu zajišťuje jeho dlouhou životnost.
| Technické údaje | |
| HYBRID 375 ivory | |
| Výkon | 375 W |
| Velikost | 600 x 600 x 12 mm |
| Barva | černá |
| Pracovní frekvence | 50-60 Hz |
| Napětí | 230 V |
| Hmotnost | 10 kg |
| Zadni plocha | Kov |
| Přední plocha | keramika |
| Úroveň zabezpečení | IP44 |
| Pracovni teplota | 70⁰C |

Technické údaje
| Délka | 12 mm |
| Výška | 600 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 10 kg |
| Hmotnost | Elektryczny |
| Vodní kapacita | Czarny |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.