Kachlová kamna PK4 EKO
Běžná cena:
product unavailable
přidat na seznam přání
0
Popis
Popis:
Kachle PK4 EKO jsou určeny k vytápění rodinných domů a malých obchodních a služebních pavilonů pomocí pevných paliv. Velký sortiment produktů umožňuje libovolné uspořádání jakéhokoli interiéru podle vlastního uvážení. Jmenovitý tepelný výkon byl vypočten na základě zkoušek prováděných v souladu s normou PN-EN 13240:2008.
Technické údaje
| Výkon: | 7,2 kW |
| Hmotnost: | 110 kg |
| Šířka: | 760 mm |
| Výška: | 980 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Vytápěná plocha: | 72 m2 |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Účinnost: | 78,7% |
| Emise CO: | 0,14% |
| Palivo: | dřevo |
| Výstup kouře: | nahoře, 150 mm |
| Rošt: | litinový, 165x283 mm |
Parametry pro dřevo
| Model | Výkon [kW] | Naloženého paliva (kg) | Účinnost (%) | Obsah CO ve spalinách (%) | Teplota spalin (°C) | Tah komína (Pa) |
| K4 | 7,2 | 1 - 1,6 | 78,7 | 0,14 | ≤550 | 12 |
Parametry dokazující soulad s nařízením EU 2015/1185 ze dne 24.04.2015, tzv. EKODESIGN
| Model | Prach (PM při 13% O2) | Oxid uhelnatý (CO při 13% O2) | Organické plynné látky (OGC při 13% O2) | Oxidy dusíku (NOx při 13% O2) | Sezónní energetická účinnost |
| mg/m3 | mg/m3 | mg/m3 | mg/m3 | % | |
| K4 | 25 | 1763 | 99,2 | 37,1 | 70 |
Technické údaje
| Výkon | 7.2 kW |
| Hmotnost | 110 kg |
| Účinnost | 78.7 % |
| Vyhřívaná plocha | 72 m² |
| Výška | 980 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Délka | 390 mm |
| Paliva | drewno |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.