Indukční - elektricki kotel PEREKO π - PI - 3,2 kW na elektřinu
Běžná cena:
3 804,29 €
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Kotel Π (PI) je určen pro nízkoteplotně instalace , kde teplota v zařízení nepřesahuje 90°C. Může být instalován v instalacích z oceli, mědi, polyetylénu, polypropylenu, CPVC atd., na kterých jsou namontovány všechny typy radiátorů. Spolupracuje taky s všemi typy vzduchových ohřívačů a vzduchových clon.
Kotel Π (PI) je indukční ústřední topení založené na elektromagnetickém zařízení. Teplo je vytvářeno pomocí elektromagnetického pole přímo v topné komoře umístěné na sloupcích transformátoru. Tato konstrukce umožňuje snížit ztráty elektromagnetického pole na minimum. Výměna komory je vyrobena z vysoce kvalitní kyselinovzdornou ocelí. Očekávaná životnost kotle je 50 let. Hlavním prvkem kotle Π je třífázový suchý transformátor s kompaktním sekundárním vinutím. Sekundární vinutí tvoří topnou komoru. Všechno teplo generované v komoře je zcela převedeno do topného médium (vody), ktera protéká komorou.
ZÁRUKA: U indukčních kotlů řady Π je v den zakoupení dodávána standardní záruka na 24 měsíců pro efektivní provoz kotle a 24 měsíců záruky na komponenty jako např. řídicí jednotka nebo senzory. Záruku lze však prodloužit i po dobu 20 let tím, že zaregistrujete kotel na webových stránkách výrobce.
Technické údaje
| Výkon | 3.2 kW |
| Hmotnost | 85 kg |
| Účinnost | 98 % |
| Vyhřívaná plocha | 40 - 80 m² |
| Výška | 666 mm |
| Šířka | 520 mm |
| Délka | 356 mm |
| Přípojky vratné a topné vody | 3/4 G |
| Záruka | 20 lat |
| Napájení | 230V / 50Hz |
| Max. provozní tlak | 3 bar |
| Max. teplota vody | 90 °C |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.