Fotovoltaické Modul Viessmann Vitovolt M405AK 405W - Bez dopravy
Dostupnost:
1 pc
Kód produktu/SKU:
71081
Cena:
290,00 zł
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Solární panel Viessmann Vitovolt 300 M405AK 405W
- Vysoká odolnost do 5400 Pa na zatížení sněhem
- Záruka kladné tolerance výkonu 0~+5W
- Zvýšená stabilita díky speciální konstrukci rámu
15letá standardní mechanická záruka na produkt
25letá lineární záruka výkonu
| Elektrické parametry (za podmínek STC*) | |
| Viessmann Vitovolt 300 M405AK 405W | |
| Maximální výkon (Pmpp) | 405 Wp |
| Proud v bodě max. výkonu (Impp) | 12.96 A |
| Napětí v bodě max. výkonu (Umpp) | 31.26 V |
| Proud při maximálním výkonu (Isc) | 13.76 A |
| Napětí naprázdno (Uoc) | 37.20 V |
| Účinnost modulu | 20.90% |
| Mechanické parametry | |
| Viessmann Vitovolt 300 M405AK 405W | |
| Články | 108 (6x18) monokrystalických článků |
| Přední sklo | Bezpečnostní sklo o tloušťce 3,2 mm s antireflexní vrstvou |
| Rám | Hliníková slitina, eloxovaná |
| Zásuvka připojení | IP67, 3 by-pass diody |
| Vodiče | 1200mm |
| Konektory | MC4 |
| Třída ochrany | Třída II |
| Rozměry VxŠxH | 1708 x 1133 x 30 mm |
| Hmotnost |
21,5 kg |
| Teplotní součinitel | |
| Voc | -0.270%/°C |
| Pmax | -0.350%/°C |
| Isc | +0.045%/°C |
Technické údaje
| Half-Cut | + |
| Množství Busbar | 9 |
| Barva rámu | Czarna |
| Vykon | 405 W |
| Účinnost modulu | 20.9 % |
| Šířka | 1133 mm |
| Výška | 1708 mm |
| Tloušťka | 30 mm |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.