Fotovoltaické Modul Longi LR7-54HVH-480M N-Type - Bez dopravy
Dostupnost:
306 pc
Kód produktu/SKU:
85583
Cena:
400,00 zł
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Fotovoltaický panel Longi LR7-54HVH-480M N-Type
- Technologie zpětného kontaktu
- Černý rám
- Vysoká účinnost
15letá záruka na materiál a provedení
30letá lineární záruka na výkon
| Elektrické parametry (za podmínek STC*) | |
| Longi LR7-54HVH-480M | |
| Maximální výkon (Pmpp) | 480 Wp |
| Proud při maximálním výkonu (Impp) | 14.43 A |
| Napětí při maximálním výkonu (Umpp) | 33,28 V |
| Krátký obvodový proud (Isc) | 15.13 A |
| Otevřené obvodové napětí (Uoc) | 40.29 V |
| Účinnost modulu | 23.5% |
| Mechanické parametry | |
| Longi LR7-54HVH-480M | |
| Články | 108 (6x18) monokrystalické články |
| Sklo | Temperované sklo, tloušťka 3,2 mm |
| Rám | Anodizovaný rám s odpovídající hliníkovou slitinou |
| Přípojná krabice | IP68, 3 diody |
| Kabelová přípojka | 4mm2 1200mm |
| Konektory | MC4 |
| Bezpečnostní třída | Třída II |
| Rozměry (ŠxVxH) | 1800 x 1134 x 30 mm |
| Hmotnost |
21,6 kg |
| Standardní testovací podmínky (STC) Teploty | |
| Voc | -0,230%/°C |
| Pmax | -0,290%/°C |
| Isc | +0,050%/°C |
Soubory ke stažení:
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.