Elektronický regulátor tahu UNISTER DUO
Dostupnost:
1 pc
Kód produktu/SKU:
59430
Cena:
529,00 zł
Běžná cena:
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
product unavailable
přidat na seznam přání
Hodnocení:
0
0
Dodavatel:
Inny
Popis
Elektronický regulátor tahu Unister Duo je určen k řízení teploty kotle na pevné palivo otevíráním a zavíráním klapky regulující přívod vzduchu do topeniště. Zařízení navíc ovládá připojování oběhového čerpadla v topných instalacích a digestoře.
Regulátor má následující funkce:
- udržování nastavené teploty kotle řízením přívodu vzduchu
- kontrola provozu digestoře
- funkce udržování ohně
- automatické vypnutí řízení po zhasnutí kotle
- spuštění klapky v případě výpadku napájecího napětí
- zavření přívodu vzduchu na dobu přikládání paliva do kotle
- řízení provozu oběhového čerpadla ústředního vytápění
- funkce COMFORT SYSTEM
- funkce ochrany instalace před zmrznutím a přehřátím kotle
- signalizace poškození teplotního čidla a zablokování / selhání motoru
- regulovatelná jasnost displeje – zvýšená na dobu změny nastavení
- možnost připojení dálkového ovládacího panelu provozu kotle ( CONTROL – volba)
| Rozsah měřených teplot | od - 9 °C do + 99 °C |
| Rozsah nastavení teplot pro kotel | od + 40 °C do + 85 °C |
| Hystereze zvedání klapky přívodu vzduchu | od 0 °C do 9 °C |
| Rozsah nastavení teplot pro čerpadlo ÚT | od + 35 °C do + 70 °C |
| Hystereze čerpadla ÚT (rozdíl zap. - vyp.) | 2 °C |
| Regulace předhřevu | provoz: 0 - 90 sekund |
| přestávka: 1 - 60 minut | |
| Jmenovité napájecí napětí | 230 V, 50 Hz |
| Jmenovitý výkon zátěže | 275 VA |
| Zatížitelnost výstupu | čerpadlo: 100 VA / 230 V |
| Relativní vlhkost vzduchu | < 95 % |
| Stupeň ochrany | IP 40 |
| Třída izolace | II |
| Rozměry regulátoru | 125 x 115 x 53 mm |
| Teplota okolí | od 0 °C do + 40 °C |
| Režim odpojení | plné |
| Elektrická ochrana | 1,25 A |
| Automatické zastavení při nedostatku paliva v kotli | ano |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.