Dvouplášťový výměník ERMET pryskyřicový 200 L
Dostupnost:
1 pc
Kód produktu/SKU:
13722
Cena:
4 748,21 DKK
Běžná cena:
6 305,36 DKK
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
4 748,21 DKK
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Popis
Pokud objednáváte výměník tepla bez topného tělesa, měli byste si zakoupit zástrčku.
Technické údaje
| Vodní kapacita | 200 l |
| Hmotnost | 80 kg |
| Povrchu tepelného výměníku | 1,6 m² |
| Moc výměníka 80°/10°/45° | 37 kW |
| Výkon výměníka 80°/10°/45° | 990 l/h |
| Poptávka po topné vody z kotle | 2.1 m³/h |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Průměr | 630 mm |
| Max. teplota vody | 90 °C |
| Délka | 1200 mm |
| Záruka | 60 mies. |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.