Dvouplášťový výměník ERMET pryskyřičný 300 L SKAY
Dostupnost:
dočasně nedostupné
Kód produktu/SKU:
29848
Cena:
$1,092.86
Běžná cena:
$1,496.00
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
$1,092.86
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
* - Pole wymagane
Popis
Pokud objednáváte výměník tepla bez topného tělesa, měli byste si zakoupit zástrčku.
Technické údaje
| Vodní kapacita | 300 l |
| Hmotnost | 110 kg |
| Moc výměníka 80°/10°/45° | 51 kW |
| Výkon výměníka 80°/10°/45° | 1295 l/h |
| Poptávka po topné vody z kotle | 2.7 m³/h |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1800 mm |
| Průměr | 630 mm |
| Max. teplota vody | 80 °C |
| Záruka | 60 mies. |
Náklady na dopravu
Cena nezahrnuje případné náklady na platbu.
Stát doručení:

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.