Dvouplášťový výměník ERMET pryskyřičný 250 L SKAY
Běžná cena:
1 138,81 €
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Nevyžaduje magnesovou anodu !!
Ochrana proti korozi: pryskyřičovaná
Zásobník na ohřátou vodu s dvojitou stěnou je akumulační zařízení určené k ohřívání vody a udržování její v ohřáté podobě. Je přizpůsoben pouze k provozu ve svislé poloze a může být připojen k vodovodní síti se statickým tlakem nepřekračujícím 0,6 MPa.
Zásobník je ekonomický v použití díky možnosti akumulace teplé vody. Voda v zásobníku je prostřednictvím výměníku tepla připojena k ústřednímu topení.
Technické údaje
| Vodní kapacita | 250 l |
| Hmotnost | 100 kg |
| Povrchu tepelného výměníku | 1.9 m² |
| Moc výměníka 80°/10°/45° | 44 kW |
| Výkon výměníka 80°/10°/45° | 1165 l/h |
| Poptávka po topné vody z kotle | 2.4 m³/h |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 630 mm |
| Max. teplota vody | 90 °C |
| Záruka | 60 mies. |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.