Bojler Cyclone Heat Pump 200 L ErP C z nerezové oceli s 1 cívkou
Běžná cena:
8 850,00 zł
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Joule Cyclone Heat Pump je určen pro práci s jakýmkoli typem tepelného čerpadla díky použití vysoce výkonné cívky. To bylo možné díky zavedení nových metod výrobu cívky a to "cívka v cívce". Tato metoda umožňuje používat všechny velikosti cívky ve všech standardních velikostech nádrží Cyclone.
Nádrže Cyclone jsou izolované tvrdou, protipožární, ekologickou polyuretanovou pěnou o tloušťce 40 mm
Záruka:
12 let na nádrž
Přednosti:
Kotle se standardně dodávají s 3 kW elektrickým ohřívačem a pojistným ventilem.
Hygienická voda přes použití nerezové oceli.
Hladký povrch strukturu brání vzniku kalů a bakterií.
Kryté vnějším ocelovým pláštěm, pod kterým je silná vrstva protipožární pěny.
Technické údaje
| Vodní kapacita | 200 l |
| Počet cívek | 1 szt. |
| Energetická třída | C |
| Hmotnost | 58 kg |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1450 mm |
| Průměr | 540 mm |
| Tloušťka izolace | 40 mm |
| Povrch cívky | 2.5 m² |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.