Bojler Cyclone 250 L Slim ErP D z nerezové oceli se 2 cívkami
Běžná cena:
$1,866.00
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Bojler Cyclone byl navržen s ohledem na použití v solárních instalacích. Z tohoto důvodu je vybaven solárním výměníkem, který umožňuje maximální teplotu přenosu sluneční energie z solárních panelů do vody v bojleru. Bojler Cyclone je připraven k práci s různými typy solárních systémů dostupných na trhu tak, aby efektivně a bezpečně pro životní prostředí dodával teplou užitkovou vodu. Spodní výměník slouží k připojení solárního systému. Další zdroj tepla (např. kotel) připojujeme k hornímu výměníku.
Výhody:
- Dva výměníky s vysokou účinností
- Úplná hygiena vody díky použití nerezavějící oceli
- Hladká konstrukce výměníků o tloušťce 1 mm
- Čelně svařované pomocí robotů
- Topný prvek 3 kW 1F v sadě
- Bezpečnostní ventil teplotně-tlakový v sadě
- Chemicky pasivované nádrže
- Dostupné zásobníky od energetické třídy B
- 12 let záruka na celou nádrž
- 2 roky záruka na ventil a topný prvek

Technické údaje
| Vodní kapacita | 250 l |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Energetická třída | D |
| Povrch cívky (spodní) | 0.7 m² |
| Síla cívky (spodní) | 22 kW |
| Povrch cívky (horni) | 0.77 m² |
| Síla cívky (horni) | 18 kW |
| Hmotnost | 55 kg |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výška | 1720 mm |
| Průměr | 530 mm |
| Tepelné ztráty v 24h | 2.69 kWh |
| Zkušební tlak | 10 bar |
| Tloušťka izolace | 40 mm |
| Ohřívač | 1 x 3kW 240V |
| Délka ohřívač | 14 cali |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.