Bojler Cyclone 200 L Slim ErP D z nerezové oceli se 2 cívkami
Běžná cena:
$1,750.86
The promotion runs until 24 července 2026
product unavailable
přidat na seznam přání
Popis
Bojler Cyclone byl navržen s ohledem na aplikace v solárních instalacích. Z tohoto důvodu je vybaven solárním výměníkem, který umožňuje maximální teplotu přenosu solární energie z solárních panelů do vody v bojleru. Bojler Cyclone je připraven pro provoz s různými typy solárních systémů dostupných na trhu takovým způsobem, aby efektivně a bezpečně pro životní prostředí dodal teplou užitkovou vodu. Dolní výměník slouží k připojení solárního okruhu. Další zdroj tepla (např. kotel) připojíme k hornímu výměníku.
Výhody:
- Dva výměníky s vysokou výkonností
- Dokonalá hygiena vody díky použití nerezavějící oceli
- Hladká konstrukce výměníků o tloušťce 1 mm
- Čelně svařované pomocí robotů
- Topné těleso 3 kW 1F v soupravě
- Bezpečnostní ventil teplota tlak v soupravě
- Nádrže pasivované chemicky
- Dostupné zásobníky od energetické třídy B
- 12letá záruka na celou nádrž
- 2letá záruka na ventil a topné těleso

Technické údaje
| Vodní kapacita | 200 l |
| Počet cívek | 2 szt. |
| Energetická třída | D |
| Povrch cívky (spodní) | 0.7 m² |
| Síla cívky (spodní) | 16 kW |
| Povrch cívky (horni) | 0.58 m² |
| Síla cívky (horni) | 16 kW |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Povrch cívky | 0.78 m² |
| Výška | 1450 mm |
| Průměr | 530 mm |
| Tepelné ztráty v 24h | 2.45 kWh |
| Zkušební tlak | 10 bar |
| Tloušťka izolace | 40 mm |
| Ohřívač | 1 x 3kW 240V |

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.